3 Adımda Sipariş

Sipariş adımı

1. Öncelikle beğendiğiniz davetiyeyi seçin.
2. Ardından davetiyenizde yer alacak bilgileri girin. Unutmayın, davetiyenizi hazırlayabilmemiz için satın alma ekranındaki “gelin adı, damat adı, düğün tarihi, düğün yeri, aile isimleri” alanlarını eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerek.
3. Siparişinizi tamamlamak için “Adet” seçimini yapıp ödemeyi gerçekleştirin. Ödemenizi kredi kartı ya da havale ile gerçekleştirebilirsiniz.


Tasarım ve onay adımı

1. Seçtiğiniz davetiye, tasarımcılarımız tarafından size özel olarak kişiselleştirilir. Davetiyenizin tasarımı en geç 3 iş günü içinde tamamlanır.
2. Tasarımı tamamlanan davetiye e-posta yoluyla onayınıza sunulur. Onay e-postasında örnek davetiyenizin görüntüsü, adet bilgisi yer alır.


Baskı ve teslim adımı

1. Davetiyenizin baskı süreci onayınızın hemen ardından başlar. Davetiyeleriniz yüksek kaliteli dijital ofset baskı sistemleri kullanılarak üretilir.
2. Baskısı tamamlanan davetiyeler ve zarflar en geç 10 iş günü içinde kargoya teslim edilir. Üretimi tamamlanan davetiyeler kargoya teslim edilmeden önce titizlikle kontrol edilir ve paketlenir. Kargo sürecini kolaylıkla takip edebilmeniz için kargo takip numarası e-posta adresinize gönderilir.